Bendradarbiavimas

Pasirašyta partnerystės sutartis su VGTU

Pasirašyta partnerystės sutartis su VGTU

Spalio 15 d. Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su AB „Kelių priežiūra“, atsakinga už valstybinių kelių priežiūrą ir siekiančia būti profesionalumo, efektyvumo ir modernios vadybos pavyzdžiu bei regiono lydere kelių infrastruktūros srityje. Dvišale partnerystės sutartimi įsipareigojama bendradarbiauti, rengiant rinkai reikalingus aukštos kvalifikacijos specialistus ir plečiant bendrus mokslinius tyrimus.

Atsižvelgdama į savo veiklos pobūdį, AB „Kelių priežiūra“ aktyviai bendradarbiaus su VGTU Aplinkos inžinerijos fakultetu. Vienas iš bendrovės tikslų – dalyvavimas Aplinkos inžinerijos fakulteto studijų procese. Planuojama, kad įmonės specialistai bakalauro studentams, studijuojantiems Kelių, geležinkelių ir miestų inžinerijos studijų programoje, skaitys paskaitas apie vykdomą Lietuvos kelių priežiūrą. Taip pat paskaitos bus skaitomos Kelių eismo saugumo inžinerijos bei Kelių ir geležinkelių studijų programų magistrantams. Paskaitų metu studentai susipažins su įmonėje taikomomis naujomis technologijomis, prižiūrint Lietuvos kelių tinklą. 

https://www.vgtu.lt/vgtu-naujienu-portalas/naujienos/pasirasyta-partnerystes-sutartis-su-ab-keliu-prieziura/246059?nid=313359

Eismo informavimo centras

Veikia 24/7. Kreiptis dėl kelių priežiūros valstybiniuose keliuose:
barstymas, valymas, kliūtys kelyje ir pan.

arba +370 5 232 9677, +370 615 49300 (kaina 0,09 Eur/min.)