Bendradarbiavimas

Kauno rajono kelių priežiūra – profesionalaus bendradarbiavimo pavyzdys

Kauno rajono kelių priežiūra – profesionalaus bendradarbiavimo pavyzdys

Kauno rajono savivaldybės vadovai ir VĮ „Kelių priežiūra“ atstovai, rugpjūčio 22 dieną apsilankę Savivaldybėje, sutarė dėl galimo glaudesnio bendradarbiavimo prižiūrint ir tvarkant rajono kelius.

VĮ „Kelių priežiūra“ Automagistralės regiono vadovas Mindaugas Rinkevičius ir Centro regiono vadovas Raimundas Lukaševičius Kauno rajono merui Valerijui Makūnui, jo pavaduotojams Jonui Gurskui ir Pauliui Visockui bei administracijos direktoriaus pavaduotojai Angelei Ščiukauskienei pristatė įmonėje įgyvendinamus pokyčius, atsiradusius nuo liepos 1 d. pasikeitus įmonės struktūrai.

Dabar įmonė prižiūri ir tvarko per 21 tūkst. km valstybinės reikšmės magistralinių, krašto ir rajoninių kelių. Anksčiau turėtos funkcijos – eismo ribojimo leidimai ir kontrolė, projektų derinimai, įvairių sutarčių rengimas – perduotos Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Įmonės vadovai įsitikinę, kad pokyčiai leis optimizuoti ir efektyvinti veiklą.

Savivaldybės ir „Kelių priežiūros“ vadovai sutarė, kad kelių infrastruktūros priežiūra ir tvarkymo sėkmė labai priklauso nuo bendradarbiavimo ir geranoriškumo, nesiskirstant pagal priklausomybes.

„Inicijuojant ir vykdant kai kuriuos darbus, derinant juos tarpusavyje, viskas vyktų operatyviau ir racionaliau, gyventojams būtų tik nauda“, – sakė V. Makūnas. Buvo sutarta informuoti vieniems kitus apie planuojamus vykdyti kelių tvarkymo darbus, taip jie iškart būtų atliekami kompleksiškai.

Vieningai sutarta dėl būtinybės „Kelių priežiūros“ atstovui dalyvauti Savivaldybės saugaus eismo komisijoje. „Abi pusės iškart turės visą informaciją apie siūlymus, kartu profesionaliai priims sprendimus“, – sakė R. Lukaševičius. Jis pabrėžė, kad ši komisija turi išskirtinį vaidmenį. Pavyzdžiui, VĮ „Kelių priežiūra“ turi galimybę atnaujinti ar pastatyti viešojo transporto stotelių paviljonus, iškelti juos į saugesnę vietą, jei Saugaus eismo komisija tai rekomenduotų.

Kauno rajone iš viso yra per 1800 km kelių, iš jų apie 500 km – asfaltuoti, 35 km – magistralinio kelio ruožas.

Kauno rajono savivaldybės informacija

Eismo informavimo centras

Veikia 24/7. Kreiptis dėl kelių priežiūros valstybiniuose keliuose:
barstymas, valymas, kliūtys kelyje ir pan.

arba +370 5 232 9677, +370 615 49300 (kaina 0,09 Eur/min.)