Bendradarbiavimas

Kelininkai šienauja pakeles ir naikina barščius

Kelininkai šienauja pakeles ir naikina barščius

Valstybės įmonės „Kelių priežiūra“ Kauno padalinio Kėdainių kelių tarnybos vyrams darbo netrūksta ir vasarą. Kelininkai šienauja pakeles bei kovoja su invaziniu Sosnovskio barščiu.

Purškia chemikalais

Specialią kelininkų techniką dažnai galime išvysti tiek miesto, tiek užmiesčio keliuose. Kelininkų pareiga šienauti žolynus, kurie driekiasi palei kelią. Kėdainiuose pakelės šienaujamos šalia traktoriaus prikabinus specialų padargą žolei pjauti. Negana to, šiemet kelininkai kovoja ir su invaziniu augalu – Sosnovskio barščiu. Kelininkų brigada važinėja jų prižiūrimais keliais ir kur tik pamato pakelėse augančius barščius, ten juos nupurškia specialiais chemikalais. Tikimasi, kad barščiai iš pakelių po truputį išnyks.

Tvarkomi užmiesčio keliai ir pakelės

Kėdainių kelių tarnybos kelininkai taip pat lopo gatves, tvarko pakeles, valo kelkraščius.

„Darbo mes turime visais metų laikais. Šiuo metu Kėdainių rajone tvarkome mums priklausančius kelius, vietomis greideriuojame ir pakeles, valome tiltų kelkraščius ir atliekame kitus kasdienius darbus. Kasdien mūsų darbuotojai išvyksta ir tvarkyti sugadintų kelio ženklinimo elementų“, – sakė Kėdainių kelių tarnybos vadovas Tomas Glebavičius.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

http://valstietis.lt/naujienos/verslas/kelininkai-sienauja-pakeles-ir-naikina-barscius/

Eismo informavimo centras

Veikia 24/7. Kreiptis dėl kelių priežiūros valstybiniuose keliuose:
barstymas, valymas, kliūtys kelyje ir pan.

arba +370 5 232 9677, +370 615 49300 (kaina 0,09 Eur/min.)