Bendradarbiavimas

Apdovanoti ,,Saugaus Kalėdų kelio" laureatai ir dalyviai

Apdovanoti ,,Saugaus Kalėdų kelio" laureatai ir dalyviai

Ar dažnai susimąstome apie saugų elgesį kelyje? Ar kalbamės apie tai šeimoje, mokykloje? VĮ ,,Kelių priežiūra“ Kauno padalinio Saugaus eismo inžinieriai organizavo šviečiamąjį piešinių konkursą ,,Saugus Kalėdų kelias“ Kaišiadorių ir Prienų rajonų mokyklų pradinukams bei jų tėveliams (globėjams). Konkurso pagrindinis tikslas – kuo daugiau kalbėti apie saugų eismą, prisiminti pagrindines eismo dalyvių taisykles ir pareigas, analizuoti įvairias situacijas kelyje drauge su šeimos nariais. Gausa informatyvių ir puikių piešinių pabrėžė šio konkurso efektyvumą.

Sausio 9 dieną Kaišiadorių V. Giržado progimnazijoje ir sausio 17 dieną Balbieriškio pagrindinėje mokykloje, apdovanojimų metu buvo vedama edukacinė saugaus eismo pamoka. Jos metu mokiniai sužinojo eismo istorijos faktų, pakartojo kelių eismo taisykles bei sąvokas, mintimis nuvykę į savo tėvelio garažą, patikrino, ar tikrai jų dviratis techniškai tvarkingas laukia pavasario sezono, parodė, kur reikia teisingai prisisegti atšvaitą, kad vairuotojas jį pastabėtų. Piešinių konkurso laureatai gavo puikius prizus, o visi dalyviai  - atminimo dovanas.

Auginkime saugią ir atsakingą jaunąją kartą, kad eismo įvykių statistika kasmet vis labiau džiugintų akį sumažėjusiais eismo įvykių duomenimis.

Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, 2017 metais eismo įvykių statistika, palyginti su 2016-aisiais, išliko beveik nepakitusi. Per metus keliuose įvyko 3 192 eismo įvykiai, kuriuose 192 žmonės žuvo, 3 752 buvo sužeisti, t.y. įvyko 0,3 proc. eismo įvykių mažiau, žmonių žuvo tiek pat, sužeista 0,1 proc. daugiau.

/Saugaus eismo inžinierė Daiva Piličiauskienė/

Eismo informavimo centras

Veikia 24/7. Kreiptis dėl kelių priežiūros valstybiniuose keliuose:
barstymas, valymas, kliūtys kelyje ir pan.

arba +370 5 232 9677, +370 615 49300 (kaina 0,09 Eur/min.)