2017-10-25 10:35
Spausdinti

Šiaurės vakarų regionas

Vadovas
Arvydas Naradauskas
Tel. +370 687 79626
El. paštas arvydas.naradauskas@keliuprieziura.lt

--


Akmenės kelių tarnyba

Vadovas
Kazys Plingis
Tel. 8 425 59 314
Adresas Viekšnių g. 14, 85372 Akmenė
El. paštas kazys.plingis@keliuprieziura.lt


Joniškio kelių tarnyba

Vadovas
Karolis Kesminas
Tel. 8 426 61 134
Adresas Vilniaus g. 82, 84166 Joniškis
El. paštas karolis.kesminas@keliuprieziura.lt


Kelmės kelių tarnyba

Vadovas
Gytis Juchnevičius
Tel. 8 427 51 469
Adresas Raseinių g. 70, 86188 Kelmė
El. paštas gytis.juchnevicius@keliuprieziura.lt


Mažeikių kelių tarnyba

Vadovas
Silvestras Micheenko
Tel. +370 687 90 284
Adresas Laižuvos g. 80, 89213 Mažeikiai
El. paštas silvestras.micheenko@keliuprieziura.lt


Pakruojo kelių tarnyba

Vadovas
Vytautas Brobaitis
Tel. 8 459 52 184
Adresas Statybininkų g. 7, 83136 Pakruojis
El. paštas vytautas.brobaitis@keliuprieziura.lt


Plungės kelių tarnyba

Vadovas
Rimas Žiūraitis
Tel. +370 694 32 629
Adresas Stoties g. 11, 90115 Plungė
El. paštas rimas.ziuraitis@keliuprieziura.lt


Radviliškio kelių tarnyba

Vadovas
Kęstutis Urbelis
Tel. 8 422 53 096
Adresas Purienų g. 4, 82144 Radviliškis
El. paštas kestutis.urbelis@keliuprieziura.lt


Šiaulių kelių tarnyba

Vadovas 
Remigijus Karpavičius
Tel. 8 415 89 103
Adresas Žeimių g. 18, 81488 Ginkūnų km. Šiaulių r.
El. paštas remigijus.karpavicius@keliuprieziura.lt


Telšių kelių tarnyba

Vadovas
Alvydas Klemanskis
Tel. +370 686 00 464
Adresas Džiuginėnų k., Gadūnavo sen., 87415 Telšių r.
El. paštas alvydas.klemanskis@keliuprieziura.lt

Atnaujinta 2018-07-04 17:20
Valstybės įmonė
„Kelių priežiūra“
I. Kanto g. 23, LT-44296 Kaunas
Tel.: (8 37) 202 293
Mob.: (8 620) 95 975
El. paštas: info@keliuprieziura.lt
Darbo laikas: I–IV nuo 7.30 iki 16.30 val.
 ................................. V nuo 7.30 iki 15.15 val.
Pietų pertrauka: nuo 11.30 iki 12.15 val.
Juridinių asmenų registras
Kodas: 232112130
PVM kodas: LT321121314